Убиен маж во Рашче

by fokus 15:43
15:43

Во скопското село Рашче денеска се случило убиство, потврдуваат за „Фокус“ од МВР.

Според првичните информации жртвата е повозрасен маж. Екипи на МВР се на терен, по што се очекува да излезат со дополнителни информации.

- Advertisements -

Поврзани новости