Цеца станува русокоса

by Фокус 21:37
21:37

Цеца Ражнатовиќ донесе одлука да го промени имиџот пред финалето на музичкото натпреварување „Ѕвездите на гранд“.

Цеца е препознатлива по темно кафеавата боја на коса.

Сепак, пејачката реши да направи драстична промена.

„Ќе станам русокоса, напиша таа.

Поврзани новости