Труп на жена пронајден во Тиквешкото Езеро

by fokus 21:49
21:49

Мртва жена била пронајдена во Тиквешко Езеро, информацијата ја потврди за МИА Верољуб Додевски, портпарол на СВР Велес.

Според првичните информации, телото било пронајдено во месноста Голеш.

- Advertisements -

Додевски рече дека увидот на местото трае и најави повеќе детали утре.

Поврзани новости