Трагедија: Се обеси 29 годишен неготинец

by fokus 21:37
21:37

Дваесет и деветгодишен неготинец се самоубил со бесење, потврди за МИА портпаролот на СВР Велес, Верољуб Додевски.

– Не се познати причините за трагичниот настан. Засега нема информации дали младиот човек можеби оставил писмо зад себе, рече Додевски.

- Advertisements -

Поврзани новости