Трагедија: Прегазена 24-годишна девојка кај Сити мол

by Fokus 20:29
20:29

Девојка на 24-годишна возраст вечерва го загуби животот кај „Сити мол“ откако била прегазена од автомобил, информираат од МВР за „Фокус“.

Според првичните информации, во неа удрил 22-годишник, а повеќе информации се очекуваат во текот на утрешниот ден.

Поврзани новости