Тешка сообраќајка на булеварот „Борис Трајковски“

by fokus 12:47
12:47

Утринава се случила тешка сообраќајна несреќа на булеварот „Борис Трајковски“ во населбата Кисела Вода. Според неофицијални информации, неколку лица се повредени.

Во сообраќајната несреќа учествувале три возила. Полицијата и брза помош веднаш пристигнале на местото и увидот е во тек.

- Advertisements -

Поврзани новости