Тепачка во „Ранка Милановиќ“, двајца штитеници натепале малолетник во Домот

by Fokus 16:31
16:31

Тепачка во „Ранка Милановиќ“, двајца штитеници натепале малолетник во Домот, информираа од МВР.

Според полицијата, вчера околу 07.15 часот во Јавна здравствена установа „Ранка Милановиќ” двајца штитеници од домот на возраст од 17 години физички нападнале друг штитеник на возраст од 12 години.

- Advertisements -

Полициски службеници излегле на местото на настанот при што биле изготвени соодветни поднесоци .

Поврзани новости