Тепачка на протестите, уфрлени провокатори направија инцидент

by Фокус 18:36
18:36

На протестите пред малку се случи инцидент откако уфрлени провокатори направија тепачка, во која не е вклучена полицијата, јавува репортерот на Фокус.

Очекувајте повеќе детали.

Поврзани новости