Тепачка меѓу работници кои чистеле поплавени домови

by Фокус 14:46
14:46

Меѓу работници ангажирани за расчистување на поплавените куќи вчера околу 11.30 на улицата Роман Каскаљиевиќ дошоло до тепачка.

Полицијата соопшти дека лицата А.С., Б.С. и З.С. од едната страна и М.A. од друга страна си размениле по неколку удари по лицето и телото.

Тие се здобиле со видливи повреди главата и телото.

Поврзани новости