Татко си ја бара исчезнатата ќерка

by Fokus 17:34
17:34

Четириесетгодишен скопјанец пријавил дека исчезнала неговата 16-годишна ќерка, информираа од МВР.

Според полицијата, синоќа после полноќ Е.К. (40) од Скопје пријавил дека на 07.05.2017 година во 20.00 часот од домот во непознат правец се оддалечила неговата 16 годишна ќерка. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Поврзани новости