Татко пријавил дека тројца го натепале неговиот 17-годишен син

by Fokus 15:03
15:03

Татко пријавил дека неговиот 17-годишен син бил физички нападнат од тројца, информираа од МВР.

Според полицијата, вчера во 21.00 часот во Полициската станица Гази Баба, И.М. (50) од Скопје пријавил дека истиот ден во 19.30 часот на ул „22“ во с.Сингелиќ Скопје неговиот 17-годишен син бил физички нападнат од страна на лицата И.М., М.М., И.М. и уште неколку непознати лица.

- Advertisements -

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Поврзани новости