Татко и син со секира нападнале сопружници

by fokus 11:14
11:14

Вчера околу 19.00 часот на ул. „376“ во Скопје, А.И. (31) од Скопје и неговата сопруга С.И. (29) од Скопје биле физички нападнати од лицето Р.А. (55) од Скопје и неговиот син А.А. (23) од Скопје.

Притоа, А.А. со секира во левата рака го удрил А.И., а С.И. ја удирале со рака во  пределот на лицето и лактот. Се преземаат мерки за расчистување на настанот.

- Advertisements -

Поврзани новости