Студентски пленум ги стави Груевски, Адеми и Ристовски во сатирично видео за реформите во високото образование

by Фокус 13:25
13:25

Студентскиот пленум на својот канал на Јутјуб објави сатирично видување на владините реформи, направено со помош на легендарната британска хумористична група Монти Пајтон и нејзината „Смешна Олимпијада“.

Поврзани новости