Студент во Ниш избоден во главата поради девојка

by fokus 15:20
15:20

Студент од Ниш добил два убоди во главата и веднаш бил пренесен во Ургентен центар во градот.

Според српските медиуми, немилиот настан се случил на Електронскиот факултет, а причината за несреќата била расправија околу девојка.

Поврзани новости