Странски служби: Лагите во интервјуто на Груевски (7 – ми дел)

by fokus 21:51
21:51

Странски служби објави видео за крвавите настани во Собранието и бруталното насилство што беше демонстрирано во четвртокот во законодавниот дом, контра интервјуто на Груевски.

Во продолжение уште едно видео од Странски служби.

Поврзани новости