Спасовски: Груевски е готов!

by Фокус 11:08
11:08

Веќе е јасно дека Никола Груевски е готов и си заминува, тој мора да се соочи со правдата, порача генералниот секретар на СДСМ Оливер Спасовски од Радовиш.

– Сите граѓани да ни се приклучат во оваа битка против режимот и заеднички да се избориме за иднината на Македонија – рече Спасовски.

- Advertisements -

Поврзани новости