Сопственикот на Сектор: Не можете да не сопрете, тука има многу љубов

by fokus

Сопственикот на ноќниот клуб Сектор, Огнен Узуновски Оги, во чиј клуб вчера упадна полиција во рамки на полициската акција во угостителски објекти, се огласи на својот фејсбук профил.

„Татко ми вика цел живот:сине ќе те учи работата,така да сигурен сум дека е у право “ќе не учи работата”. Јас Огнен Узуновски не се осеќам како криминалец и Сектор 909 не е само едно обично диско, туку е еден начин на “живот”. Не можете да не сопрете, тука има многу љубов ❤ Со ова вечерва, сами Вие (знаете на кој се обраќам) треба да размислите дека ако #немаправданемамир.“, напиша Узуновски.

 

Поврзани новости