Сопственикот на менувачницата пренесен во болница

by fokus 19:30
19:30

Сопственикот на менувачницата кој попладнево во самоодбрана уби двајца разбојници е пренесен во болница поради здобиени повреди.

Како што веќе објавивме, двајца разбојници влегле во менувачницата и со кундак го удриле сопственикот. Тој потоа пукал кон нив, по што двајцата подлегнале на повредите.

- Advertisements -

Поврзани новости