Сообраќајна несреќа се случила во Маџари

by Fokus 17:31
17:31

Сообраќајна несреќа пред одреден период се случила на главната улица во скопската населба Маџари.

Засега се уште нема информации што точно се случило, освен дека полицијата и возила на Итната медицинска помош се на местото на настанот. Според информациите, има и повредени.

- Advertisements -

Се очекува МВР да излезе со детали за несреќата.

 

Поврзани новости