Со нож нападнал вработени во хотел во Илинден

by Фокус 13:57
13:57

Гостин во хотел во населбата Илинден синоќа извршил насилство.

Министерството за внатрешни работи трага по лицето кое почнало да крши дел од инвентарот од ресторанот на хотелот, па дури со нож почнало да замавнува кон вработените кога тие избегале во кујната.

- Advertisements -

Потоа, заедно со пријател го напуштиле местото со возило.

Поврзани новости