Скопската обиколница денеска отворена за сообраќај

by Фокус 09:29
09:29

Скопската обиколница денеска ќе биде отворена за сообраќај, соопшти Авто мото сојузот на Македонија.

Продукциската куќа „CHIC FILMS“ и „Мануфактура продукција“ го откажале за денеска закажаното снимање на францускиот филм, поради што обиколницата ќе биде отворена за сообраќај.

- Advertisements -

Обиколницата повторно ќе биде затворена за сообраќај в понеделник.

Поврзани новости