Скопјанка била нападната и сакале да го силуваат нејзиниот малолетен син

by Fokus 16:56
16:56

Скопјанка вчера пријавила дека пред еден месец имало обид да се изврши обљуба врз нејзиниот син.

„На 29.11.2019 49-годишна жена од Скопје пријави дека на 30.10.2019 околу 19:00 часот двајца малолетници физички нападнале и се обиделе да извршат обљуба врз нејзиниот малолетен син. Се преземаат мерки и активности за расчистување на случајот“, велат од МВР.

- Advertising -

Поврзани новости