Скопјанец физички нападнат во локал додека седел со сопругата и пријателка

by fokus 14:43
14:43

Вчера во 11.55 часот во Единицата за информации и команда Скопје, Р.У.(44) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 11.50 часот на летна тераса на угостителски објект на булевар „АСНОМ“ физички бил нападнат од лицето С.Б.

Додека седел со неговата сопруга и една пријателка, дошол С.Б. и физички го нападнал. Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Поврзани новости