СЈО за средбата со телекомот: Очекуваме соработката да продолжи

by fokus 15:12
15:12

Денеска во просториите на Македонски телеком се одржа работна средба на повисоко ниво со преставници на оваа компанија, со цел да се изнајде решение за предметите од интерес на ова јавно обвинителство, извести денеска Специјалното јавно обвинителство.

– Очекуваме воспоставената соработка да продолжи и во претстојниот период – соопшти кратко СЈО.

Поврзани новости