СЈО во 11 часот ќе ја реши брзозборката

by fokus 11:47
11:47

Специјалното јавно обвинителство денеска со почеток во 11 часот ќе одржи прес концефернција на која ќе презентира дел од својата работа.

Во најавата за прес конферецијата, од СЈО не открија што ќе биде презентирано денеска, туку најавата беше брзозборка.

-Транспортер носи тотал триста табли кај Тифани, напиша вчера СЈО и ја најави денешнате прес конференција.

Поврзани новости