СЈО утре со нова истрага

by fokus 20:08
20:08

Специјалното јавно обвинителство утре ќе објави нова истрага.

-Транспортер носи тотал триста табли кај Тифани- се вели во најавата на СЈО.

- Advertisements -

Обвинителите ќе го презентираат новиот случај на прес-конференција во 11 часот.

Поврзани новости