Синот на Илчо Захариев пронајден мртов

by fokus 13:33
13:33

23-годишниот Александар Захариев, син на екс градоначалникот на Штип, Илчо Захариев, е пронајден мртов, а најверојатно се работи за самубиство, дознава „Фокус“.

Според неофицијални информации Александар Захариев си го одзел животот со бесење.

Илчо Захариев беше градоначалник на Општина Штип, а претходно директор на Бирото за лекови.

Поврзани новости