Силувана 21-годишна девојка во Велес

by fokus 16:05
16:05

Триесет и четири годишен маж силувал 21-годишна девојка во Велес. Инцидентот, како што информираше СВР Велес се случил во вторникот вечерта околу 23:30 часот кај  „Спомен Костурницата“. 

Триесет и четири годишниот А.Т.  со употреба на сила извршил обљуба над 21-годишна девојка, со која претходно се познавале.

- Advertisements -

Како што информираат од СВР Велес, бил известен јавен обвинител и се работи на  расчистување на случајот. 

Поврзани новости