Си го пронашла сопругот мртов покрај трансформатор

by fokus 10:35
10:35

Во Полициската станица Неготино од Итната медицинска помош од Неготино било пријавено дека С.Ј. го пронашла починат нејзиниот сопруг М.Ј.(57).

Случајот бил пријавен вчера во 7 часот, а телото на починатиот било пронајдено покрај отворен трансформатор во деловниот круг на „Млин Декамел“ во с.Тремник.

- Advertisements -

Полициски екипи извршиле увид на местото на настанот.

По наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било предадено за обдукција.

Поврзани новости