Шилегов: Универзална го добива своето ново лице

by fokus 14:36
14:36

Градоначалникот на Скопје, Петре Шилегов, објави неколку фотографии, со коментар дека Универзална сала започнува да го добива своето ново лице.

-Скопје, една поинаква приказна, напиша Шилегов на фејсбук.

- Advertisements -

 

Поврзани новости