Шилегов: Драги „душегрижници“, болницата е во совршено добра состојба!

by Fokus 13:28
13:28

Градоначалникот на Скопје, Петре Шилегов, преку својот профил на Фејсбук истакна дека монтажната болница е во најдобар ред, повикувајќи да не се профитира со политиканство во услови на вонредна состојба.

Навистина не знам, дали и колку има човечност и зошто определени “ликови” во дел од политичките структури, упорно се…

Publiée par Петре Шилегов sur Mercredi 1 avril 2020

Поврзани новости