Седницата за законот за обвинителство доцни скоро еден час

by fokus 21:49
21:49

Иако конечно седницата на чиј дневен ред е законот за јавно обвинителство беше закажана за 21 часот, се уште не е почната.

Првично седницата беше закажана за 15 часот, а потоа спикерот Џафери ја презакажа за 21 часот.

- Advertising -

Поврзани новости