Се преврте возило на автопатот Неготино – Демир Капија- едно лице загина, три се повредени

by fokus 17:05
17:05

Загина едно лице, а три се повредени, откако возило со скопски регистарски таблички се преврте на автопатот Неготино – Демир Капија.

Портпаролот на СВР Велес, Верољуб Додевски, го потврди случајот за МИА, но засега не можеше да даде повеќе детали.

- Advertising -

Увидот е во тек.

Поврзани новости