Се преврте унгарски шлепер кај Росоман, сообраќајот во прекин

by Fokus 19:06
19:06

Превртен унгарски шлепер го блокира патот близу Росоман. Возачот поминал со полесни повреди.

Возилата се пренасочуваат кон Кавадарци, а полицијата во моментов врши увид на местото и го регулира сообраќајот.

- Advertisements -

Поврзани новости