Се преврте автомобил кај Железара

by fokus 17:44
17:44

Автомобил денеска се преврте кај скопската населба Железара. Минувачите коментираат дека на ова место честопати се случуваат сообраќајни незгоди поради лошата кривина, која ги исфрлала возилата и во ситуации кога се движеле со помала брзина.

Засега не е познато дали во несреќа има повредени.

- Advertisements -

*фотографијата ја испрати читател на Фокус

Поврзани новости