Се породи Ријана

by Fokus 12:13
12:13

На социјалните мрежи се распространи веста дека пејачката Ријана на свет донела здраво момченце. Ова е информација на лице кое работело во болницата каде се породи познатата пејачка.

Медиумите претходно пишуваа дека Ријана чека девојче, бидејќи беше фотографирана како купува розова облека за бебиња.

Ниту Ријана ниту нејзиното момче Асап Роки уште не ја потврдиле веста.

Поврзани новости