Се огласи момчето кое се истумба со тркачки автомобил кај Скопски Саем

by Fokus

Мики Тодоров од Струмица денеска не ја заврши трката со автомобилите која се одржа кај Скопски Саем. Тој во еден дел од возењето доживеа несреќа, откако се преврти со автомобилот.

Тодоров се огласи и на социјалните мрежи, каде информираше дека е добар, но сезоната за него е завршена.

 

Поврзани новости