Се кршеле стакла на објект на политичка партија

by Fokus 17:08
17:08

Три часа после полноќ во полиција било пријавено дека се скршени стакла на објект на политичка партија, информираа од МВР.

Според информациите во билтенот,  во 03 часот во СВР Скопје, било пријавено дека во бараките во кругот на општина Кисела Вода било скршено стакло од влезна врата на еден од објектите, кој го користи политичка партија.

- Advertisements -

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Поврзани новости