СДСМ слави со зурли и тапани

by fokus 21:24
21:24

Симпатизерите на СДСМ со зурли и тапани ја слават победата на Стево Пендаровски. Атмосферата е победничка пред партискиот штаб, а пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ засега е тивко.

Фотографии: Томислав Георгиев

- Advertisements -

Поврзани новости