СДСМ попладнево ќе одржи прес конференција

by fokus 14:22
14:22

Социјалдемократскиот сојуз денеска ќе одржи прес конференција на која се очекува да се обрати лидерот Зоран Заев.

На прес конференцијата која ќе се одржи попладнево околу 14,30 часот се очекува присуство и на носителите на листи на Коалицијата предводена од СДСМ на деветите парламентарни избори што се одржаа во неделата на 11 декември.

- Advertisements -

Поврзани новости