СДММ: Грујо, дишеш ли?

by Фокус 10:52
10:52

Младите од Локалниот клуб на СДММ Аеродром вчера на прометни локации низ општината упатија неколку прашања и пораки до премиерот во заминување.

Грујо, дишеш ли?, 10 години ДПМНЕ = над 120 илјади лажни лични карти!, Абе, а палмиве не ги исековте?, се прашањата на СДММ од Аеродром.

- Advertisements -

Поврзани новости