Сашко Коцев и Смиљана станаа родители

by Fokus 13:46
13:46

Актер Сашко Коцев денеска стана татко откако неговата сопруга Смиљања се породи и роди женско дете.

Тој ја побара за жена пред неколку години на Златна Бубамара на популарноста, откако пејачката Каролина Гочева го навести запросувањето.

- Advertising -

Поврзани новости