Саше Ивановски: Партиските војници не дозволуваат да се приближам на Груевски

by Фокус 21:09
21:09

 

sase

Ви пренесуваме дел од објавата на Саше Ивановски денеска на Мактел

На Саше Ивановски повторно му забраниле да се приближува на премиерот. Тој денеска на Мактел објави дека со закани бил оддалечен од настан на кој присуствувал.

 

Поврзани новости