Сара Џесика Паркер ја издава својата вила за неверојатни 19,98 долари

by Fokus 14:21
14:21

Сара Џесика Паркер се има појавено во многу холивудски продукции, но една од најпознатите и по која најмногу ја паметат, е серијата „Сексот и градот“. За да им оддаде почит на своите обожаватели, актерката реши да ја понуди својата палата во Хемптонс за неверојатни 19,98 долари.

Одличните вести ќе го возбудат секој љубител на серијата.

Имотот се наоѓа на чекори од брегот во Амагансет, Лонг Ајленд. Од него имате директен пристап до некои од приватните плажи во околината.

Куќата е во стилот на 1940-тите и е уредена со големо внимание.

Поврзани новости