Саниран дефектот на водоводната мрежа во Добри Дол

by fokus 12:58
12:58

Од ЈП „Водовод и канализација“ информираат за саниран дефект во Добри Дол.

„Ве известуваме дека  дефектот на приклучна цевка од ф-3/4 на ул.4 бр.5 с.Добри Дол е саниран. Водоснабдувањето е нормализирано  на 11.05.18 во 12:45часот“, соопштија од таму.

 

Поврзани новости