Сајкоски: Поделбите ќе завршат, вратата на ВМРО е отворена

by Фокус 18:37
18:37

Поделбите ќе завршат, СДСМ ќе биде поразен, порача новиот генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ Ѓорѓија Сајкоски.

„За сите добронамерни граѓани вратата на генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ е отворена, напиша тој на фејсбук.

- Advertising -

Поврзани новости