Родителите го пронашле мртов својот 18-годишен син и го однеле во болница во Кочани

by Fokus 12:45
12:45

Осумнаестгодишен кочанчанец бил донесен мртов од страна на неговите родители во Здравствен дом Кочани, информираа од МВР.

Според полицијата, пред два дена во 19.30 часот во  Здравствен дом Кочани, од страна на родителите донесен бил починат В.С.(18) од Кочани. По наредба на Јавен обвинител над починатото лице ќе се врши обдукција и ќе се врши увид во домот каде починал.

Поврзани новости