Пукано во екс министерот Тодоров

by Fokus 12:29
12:29

„Фокус“ дознава дека пред примопредавањето на функцијата во 12 и 30 часот пред министерството за здравство било пукано во екс министерот за здравство Никола Тодоров, потврдуваат нашите извори.

Според нашите информации, екс министерот не е повреден, а во моментот пред министерството за здравство полицијата прави увид на случувањата.

- Advertisements -

И.М.

Поврзани новости