Пукање пред угостителски објект во Скопје

by fokus 16:12
16:12

Пред угостителски објект на улица „Палмиро Тољати“. во Скопје денеска околу 1.30 часот С.М.(28) од Скопје, испукал од пиштол неколку куршуми во воздух.

Од МВР информираат дека екипи излезегле на местото на настанот при што се пронајдени шест чаури. Лицето е приведено, се работи на целосно расчистување на случајот.

Поврзани новости