Пукал во продавачка во Чаир

by fokus 17:35
17:35

Машко лице денеска пукало во вработената  А.Ѓ.  во маркетот „Кипер“ во Чаир.

Случајот во полиција во 14:38 часот го пријавиле вработени во маркетот кој се наоѓа на улица „Кемал Сејфула“.

Како што информираат за МИА од МВР, полицијата излегла на местото на настанот и се работи на расчистување на случајот.

Поврзани новости